Doğum ve Yenidoğan Bebek Fotoğrafçısı Ankara

Merhaba

Doğum anınızda yanınızda olacak sadece fotoğraf çekimlerinizi yapmakla kalmayıp sizi en doğrusuna yönlendirecek tecrübeli bir ekip(bay ve bayan) ile çalışmak istemez misiniz?

Hamile, Doğum ve doğum sonrası yenidoğan bebek çekimlerimiz ile size özel paketlerimiz sayesinde kaliteli fotoğrafçılık için hizmet vermekteyiz.

Ankara’da Hamile, Doğum, Yenidoğan ve Bebek fotoğrafçılığı konusunda yapmış olduğumuz konsept çekimler ile fotoğrafçılığa yepyeni bir kalite anlayışı kazandırıyoruz.

Özel el yapımı aksesuarlar, fonlar ve daha birçok materyal ile çekimlerimizi gerçekleştirerek, photoshopta montaj veya manipülasyon amaçlı işlemler yapmıyoruz.

Doğum fotoğrafçılığı konusunda çok hassasız. Hayatta yaşanabilecek en özel ve güzel anlardan birisi olduğu için iki kişinin piyasanın en üst düzey ekipmanları ile çiftlerimizle koordineli bir şekilde çekimlerimizi yapmaktayız.

Normal ve Sezaryen farketmeksizin doğum fotoğrafçılığını en özenli şekilde yapıyoruz.

Doğum hikayesi konseptine en uygun şekilde kaliteli ve duygusal aynı zamanda son derece profesyonel doğum filmleri çekmekteyiz. >>> http://www.benimmasalimfotografcilik.com/dogum-hikayesi-filmleri/

Ankara’da sık çekim yaptığımız hastanelerden

Tobb etü hastanesi

-Medical Park hastanesi

Medicana hastanesi

Güven hastanesi

Acıbadem hastanesi

Koru hastanesi

Akay hastanesi

Hrs kadın doğum hastanesi

Memorial hastanesi

vs…

Doğum paketlerimiz hakkında bilgi almak için sitemizin paketler bölümünü inceleyebilirsiniz >>> http://www.benimmasalimfotografcilik.com/dogum-ve-bebek-fotografciligi-paketleri/

Çekim fiyatları hakkında detaylı bilgi de paketler bölümünde mevcuttur…

Sevgiler


fotoğrafçılık kursu ankara fotoğrafçılık kursu ankara düğün fotoğrafçısı ankara