Doğum Fotoğrafçısı Ankara

Doğum Fotoğrafçısı

Hamileliğinizin 22.günü ile beraber tohum kadar büyüklükte bir kalbi olan canlıya annelik yapmak üzere zaman geçiyor demektir. Anne olmak bambaşka bir duygu.

Doğum fotoğrafçısı Burcu Yıldırım da bir kız annesi olduğu için sürecin nasıl olduğunu en iyi bilenlerden. Annelik duygusu bambaşka bir duygu, yemeden içmeden çocuğu için en iyisini isteme duygusu daha hamileyken içgüdüsel olarak yerleşir.

Doğum Odası Süsleme konusunda tavsiyelerimiz ve profesyonel doğum fotoğrafçılığı konusunda ekonomik fiyat ve paketlerimiz ile anneleri sevindirirken babaları da üzmüyoruz.

Doğum fotoğrafçısının tecrübeli olması sizi sakinleştirerek güven vermesi ve doğum sonrası annelik tecrübelerini sizinle paylaşmasını istemez misiniz?

Doğum Fotoğrafçısı Ankara

Benim Masalım Fotoğrafçılık olarak biz (Seyit ve Burcu) , bu mucizevi anlarınızı kaçırmadan çekmek için elimizden geleni yapıyoruz.

 

 Sezaryen ya da Normal doğum farkı gözetmeden her iki doğumu da fotoğraflıyoruz.

 

Doğum Fotoğrafçılığı

Ankara civarında doğum fotoğrafçılığı ve doğum filmi çekimleri açısından referans olarak gösterebileceğimiz hastaneler:

Anlaşmalı doğum fotoğrafçısı olsa dahi özel izinle bizim de çekim yaptığımız hastaneler vardır.

Doğum albümü olarak seçeceğiniz pakete göre mat kuşe kağıda baskılı fotokitap albüm ya da panoramik albüm seçeneklerimiz mevcut, pakete göre aile albümü de hazırlanabilir.

Hamile çekimi, yenidoğan bebek çekimi  Paket ve fiyatları için web sitemizin paketler bölümünü inceleyebilir, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Stüdyomuz hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Paket ve fiyatlar için lütfen tıklayınız.

Ankara Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı

Benim Masalım


Ankara Reklam Ajansı Reklam Ajansı dijital reklam ajansı düğün fotoğrafçısı ankara